Karabacak’tan Tarlaağzı ve Bozköy için teşekkür

Bartın İl Genel Meclisi’nin AK Partili üyesi Bekir Karabacak, Amasra ilçemize bağlı Bozköy ve Tarlaağzı plajlarının Mavi Bayrak alması için Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKKA) 2020 Yılı Küçük Ölçekli Alt Yapı Mali Destek Programı’nın asil listesine alındığını bildirdi.
Bu haber 2020-07-06 10:53:27 eklenmiş ve 1217 kez görüntülenmiştir.

 

Fatih’in mirası, dünyanın göz bebeği Amasra, Mavi Bayrak’la buluşuyor. Konuya ilişkin olarak sosyal paylaşım sitesi Facebook aracılığıyla bir paylaşım yapan Bekir Karabacak. Amasra Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından hazırlanan Bozköy ve Tarlaağzı plajlarının “Mavi Bayrak” alması projesinin BAKKA’nın 2020 yılı Bartın ili küçük ölçekli alt yapı mali destek programı asil listesine alındığını bildirdi. Karabacak, şunları kaydetti:

 

 

18 ayda tamamlanacak

 

“Toplam bedeli 1 milyon 281 bin 800 TL olan projemizin 961 bin 350 TL’si BAKKA hibesi 320 bin 450 TL’si Amasra KÖYDES öz kaynağından karşılanacaktır. Gerekli çalışmaların tamamlanmasından sonra sözleşme imzalanacak olup proje 18 ayda tamamlanacaktır. Çakraz plajımız içinde Mavi Bayrak almak için İlçe Kaymakamlığımızca ivedilikle başvuru yapılacaktır.”

Karabacak, paylaşımının son bölümünde projeye emek ve destek veren herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

ETİKETLER : Bartın Bozköy Tarlaağzı BAKKA Mavi Bayrak Bekir Karabacak
Diğer TURİZM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›