Bartın EMITT 2020 Turizm Fuarı’na hazır

Vali Sinan Güner, 30 Ocak - 02 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Dünyanın en büyük dört turizm fuarı arasında yer alan “24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT” için hazırlıkların tamamlandığını ifade ederek tüm vatandaşlarımızı fuara davet etti.
Bu haber 2020-01-27 09:33:14 eklenmiş ve 1996 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Valiliği ve Bartın Belediyesi organizasyonunda İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, ilçe belediyelerimiz ve kaymakamlıkların katkılarıyla uzman bir ekibin görev alacağı fuarda ilimizin tarihi, doğal ve turizm değerleri ve yöresel ürünlerinin tanıtılacağını ifade eden Vali Güner, bu fuarın dünyanın dört bir yanından turizm profesyonelleri ve tatilcileri İstanbul’da bir araya getireceğini, 85 ülke ve 5 bin kurum ve kuruluşun katılacağı EMITT fuarının ilimizin tanıtımı açısından önemine dikkat çekti.

2020 Yılı 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te ilimizin tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini dünyanın dört bir tarafından gelen turizm firmaları, acentalar ile yerli ve yabancı turistlere tanıtmak amacıyla hazırlanan görseller, broşürler ve çeşitli hediyelik eşyalara ilişkin materyaller katılımcılarla paylaşılacaktır.

ETİKETLER : Bartın İstanbul Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT TÜYAP
Diğer TURİZM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›