İnkumu’nda Festival zamanı

Bartın Belediyesi’nin bu yıl 5.’sini düzenleyeceği İnkumu Kum Zambağı Festivali’nin bu yılki konukları ünlü pop sanatçısı Lara ve İrem Derici olacak. Lara 23 Ağustos Cuma günü, Derici de 24 Ağustos Cumartesi günü İnkumu Belediye Tesisleri’nin karşısında kurulacak olan platformda sahne alarak sevilen şarkılarını Bartınlılar için seslendirecekler.
Bu haber 2019-08-17 15:38:23 eklenmiş ve 8547 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi 5. İnkumu Kum Zambağı Festivali, bu yıl 23-24 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Festivalde Türk pop müziğinin önde gelen isimleri Lara ve İrem Derici, açık hava konserleri ile hayranlarıyla buluşacak. Buna göre 23 Ağustos Cuma akşamı saat 21.30’da Lara, 24 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.30’da da İrem Derici, sahne alacak. Konserler Bartın Belediyesi İnkumu Belediye Tesisleri karşısında kurulacak platformda gerçekleştirilecek ve ücretsiz olacak.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, tüm Bartınlıları 23 ve 24 Ağustos günlerindeki konserlere davet ederken şunları söyledi:
“Her yıl Bartın halkının, yurt dışından gelen gurbetçilerimizin, yurdun dört bir yanından ve çevre illerden misafirlerimizin tatil yapmak ve dinlenmek amacıyla akın ettiği İnkumu tatil beldemize gelen vatandaşlarımıza şimdiden iyi eğlenceler dilerim. Belediye olarak alt yapı, üst yapı çalışmalarımız gibi park yapmak, yol yapmak, çevre düzenlemeleri yapmak gibi birçok hizmetimizin yanında sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere de büyük önem veriyoruz. Bu çerçevede gerçekleştireceğimiz İmkumu 5. Kum Zambağı Festivali’mize tüm halkımız davetlidir” dedi.

ETİKETLER : Bartın İnkumu Bartın Belediyesi Kum Zambağı Festivali Lara İrem Derici
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›