Bartın’ın ilk Özel Hastanesi AKTIP hizmete girdi

AKTIP Hastanesi tam teşekküllü bölümleri, uzman kadrosu, modern tıp anlayışı ile Bartın’ın ilk Özel Hastanesi unvanıyla 7 katlı binasında hizmete açıldı.
Bu haber 2022-06-03 09:39:02 eklenmiş ve 911 kez görüntülenmiştir.

 

AKTIP, 1994 yılında Bartın’ın ilk görüntüleme merkezini kurarak girdiği sağlık sektöründe; 2004 yılında poliklinik, 2006 yılında Tıp Merkezi, 2007 yılında Ameliyathane ve Doğumhane birimlerinin eklenmesiyle Cerrahi Tıp Merkezi ve şimdi, 2022 yılında, ilimizde "İlk Özel Hastane" olarak bir gelişim gösterdi ve hizmet açılışını gerçekleştirdi.

 

 

Koşulsuz hasta memnuniyeti!

 

Sağlık sektöründe, Batı Karadeniz bölgesine hizmet etmek üzere, ‘koşulsuz hasta memnuniyeti’ odaklı hizmet anlayışı ile sağlık teknolojisindeki son gelişmeleri takip ederek, en güncel tetkik altyapıyı sağlamayı hedefleyen çalışma anlayışı, modern binası ve genişlettiği hizmet alanlarıyla artık Karaköy Mahallesi’ndeki yeni binasında hizmet veriyor.

 

 

Tam teşekküllü modern bir hastane

 

7 katlı modern binada; Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları (Psikiyatri), Göz Hastalıkları, Nöroloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları ve Genel Cerrahi Polikliniklerinin yanı sıra Beyin Cerrahi, Acil Servis, Diyetisyen Hizmeti, Güzellik Merkezi Hizmeti ile Uluslararası Hasta ve Tedavi Hizmetleri de yer alıyor.

 

 

150 yatak kapasiteli

 

AKTIP Hastanesi yatak kapasitesi ve yoğun bakım ünitesi ile de dikkat çekiyor. 150 yatak kapasitesine sahip AKTIP Hastanesi’nde 6 büyük ameliyathane, 20 yataklı Yetişkin Yoğun Bakım Üniteleri, 10 kuvözden oluşan Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Yataklı Servis (Tek Kişilik Hasta Odaları), Hasta Muayene Bekleme Salonları, Poliklinik Muayene Bekleme Salonları ve Poliklinik Muayene Odaları bulunuyor.

 

 

Genişleyen hizmet anlayışı ile Bartın’lıların hizmetinde

 

Yeni açılan Kardiyoloji, Beyin Cerrahi, Göğüs Poliklinikleri ve Güzellik Merkezi ile hizmet anlayışını genişleten AKTIP, Uluslararası Hasta ve Tedavi Hizmetleri Birimi ile Bartın’da bir ilke daha imza atarak Yurtdışı Hasta Turizmi Hizmeti çalışmalarını da sürdürüyor. 

ETİKETLER : Bartın AKTIP Hastanesi
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›