Tunç, Malatya’daki teşkilat akademisi eğitimine katıldı

Malatya’daki “Teşkilat Akademisi Mahalle” eğitim programına katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç, AK Parti'nin en önemli özelliklerinden birinin bilgiye dayalı siyaset yapıp teşkilatını her konuda bilgilendirmesi olduğunu belirtti. AK Parti Grup Başkanvekili Yılmaz Tunç, AK Parti'nin en önemli özelliklerinden birinin bilgiye dayalı siyaset yapıp teşkilatını her konuda bilgilendirmesi olduğunu belirtti.
Bu haber 2022-06-01 09:23:58 eklenmiş ve 780 kez görüntülenmiştir.

 

Eren Sarıkaya

AK Parti Grup Başkanvekili ve AK Parti Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç, AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nın düzenlediği “Teşkilat Akademisi Mahalle” eğitim programı kapsamında Malatya’daki eğitim toplantılarına katıldı.

“Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” temalı “Teşkilat Akademisi Mahalle” eğitim programında Malatya’daki kadınlarla “Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı” konulu söyleşi gerçekleştirdi.

 

 

AK Parti Grup Başkanvekili Tunç, basına kapalı gerçekleşen program öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce il ve ilçe teşkilatları için bu çalışmanın yapıldığını, eğitimin şimdi de mahalle temsilcilerine yönelik gerçekleştirileceğini belirtti. Tunç, “Türkiye'nin değişik yerlerinde aynı anda yapılan çalışmalar... AK Parti’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi bilgiye dayalı siyaset yapması, teşkilatını her konuda bilgilendirmesi. İki yıllık pandemi sürecinde teşkilatlarımızın 2023’e giden yolda bir araya gelerek eğitim çalışmalarıyla bilgilendirilmesi ve ardından da seçmene yönelik çalışmalara hızla devam etmesi önemli” ifadelerini kullandı.

Malatya’nın her zaman partilerine en güçlü desteği verdiğini dile getiren Tunç, kentin de hızlı şekilde kalkınmasının devam ettiğini söyledi.

 

 

Belediye Başkanı Güder’i ziyaret ettiler

 

AK Parti ARGE Başkanlığı tarafından düzenlenen “Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programları” için Malatya’ya giden TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Genel Merkez Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, beraberindeki AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkanı Özlem Pelitoğlu, AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Sinan Özhüsrev ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i makamında ziyaret etti.

 

 

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti ARGE Başkanlığı tarafından düzenlenen “Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programları” için Malatya’ya gelen AK Parti heyetini Battalgazi Belediyesi’nde ağırlayarak, hayata geçirdiği ve geçirmeyi planladığı prestij projeler hakkında brifing verdi.

Başkan Güder, heyete 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden bugüne kadar Medeniyetin Kalbi Battalgazi’de hayata geçirdiği ve geçirmeyi planladığı prestij projeler hakkında brifing verdi. Başkan Güder’in hayata geçirdiği projeleri takdire şayan bulan heyet, devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarının ilçenin çehresini değiştireceğini belirterek, özellikle Hasırcılar park ve Sahil Projesinin Malatya için önemine dikkat çekti.

 

“Bizleri mutlu eden bir ziyaret oldu”

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Bugün çok değerli misafirlerimizi teşkilat çalışmaları çerçevesinde Battalgazi Belediyemizde konuk ediyoruz. Bizleri mutlu eden bir ziyaret oldu. Bakanımıza ilçemizdeki çalışmalarımızı, projelerimizi anlattık. AK Parti kurulduğu günden bu yana Malatya’mız bu kutlu davaya en büyük desteği veren illerin başında yer alıyor. Herkesin de bildiği gibi 2023 seçimleri çok ama çok önemli. İnşallah bizler Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden başkan seçmek için Malatya olarak çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. İktidara giden yolun yerel yönetimlerden geçtiğinin idrakindeyiz. Belediye başkanları olarak vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirme noktasında ciddi çalışmalarımız var. Eski yerleşke yerlerinin fazla olduğu bir bölgedeyiz ve bizlerde ilçemizi yeniden dönüştürüyor ve geliştiriyoruz. Battalgazi’mizi daha yaşanabilir ilçe konumuna getirmek için gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

 

Tunç: “Battalgazi’de güzel hizmetlere imza atılmış”

 

Battalgazi Belediyesinin güzel hizmetlere ve çalışmalara imza attığına dikkat çeken TBMM AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Malatya, bölgenin en önemli şehirlerinden bir tanesi. Ülkemizin güzidesi, Battalgazi’nin diyarı, rahmetli Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın memleketi Malatya’da olmaktan gurur duydum. Bugün de teşkilat çalışmaları vesilesiyle buradayız. AK Parti’mizin önemli kalelerinden biri olan Malatya’mızın her geçen gün geliştiğini görmek bizleri mutlu ediyor. Bugün de Battalgazi Belediyemizin projelerini yakından görme fırsatı bulduk. Başkanımız güzel çalışmalara imza atmış. Başarılarının daim olmasını diliyorum. Malatya her zaman AK Parti hareketine ve Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği veren şehirlerimizden bir tanesi oldu. Bu kutlu davanın arkasında oldu, her zaman demokrasiden ve milli iradeden yana oldu. Malatya, en zor zamanlarımızda bizim yanımızda oldu. Ülkemizin her sıkıntılı sürecinde Malatya’mızı yanımızda gördük. Bu yüzden Malatyalı vatandaşlarımıza minnettarız. Bizlerde her zaman Malatya’mızın yanında olduk. Bu aşk ve sevda 20 yıldır devam ediyor. AK Partimizin bu önemli 2023 yolculuğunda Malatya’mızın yine yanımızda Beydağı gibi dimdik olacağına inancım tamdır. Bugün bizler misafir eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teşekkürlerimi sunuyor, hizmetlerinde başarı diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER : Bartın Malatya AK Parti Yılmaz TUnç
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›