Kalaycı köylerde vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir ve parti yöneticileri ile birlikte, Arıt Karaköy Şeyhler köyünde vatandaşlarla bir ara geldi.
Bu haber 2021-12-20 09:49:54 eklenmiş ve 723 kez görüntülenmiştir.

 

Ziyarette vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Kalaycı, AK Parti döneminde köylere tarihi yatırımların yapıldığını söyledi. Köylerin altyapısını güçlendirmenin yanında sosyal alanlara da önemli yatırımlar yaptıklarını kaydeden Başkan Kalaycı, özetle şunları söyledi:

 

 

“Kimsenin şüphesi olmasın”

 

“AK Parti milletin partisidir. AK Parti iktidarda olduğu sürece milleti için devleti için çalışmaya, üretmeye ve ülkemizi hedeflerine emin adımlarla ilerletmeye devam edecek bir anlayışın partisidir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu kutlu dava da oynanan bütün oyunları bozacak, devletimiz için milletimiz için geceli gündüzlü çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

 

Dursun: “Köylerin çehresini değiştirdik”

 

İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun da İl Genel Meclisi’nin köylerin sorunlarını çözmek için yoğun bir mesai harcadığını, merkezi yönetimden gelen kaynakları en hızlı ve verimli şekilde köylere ulaşması için çabaladıklarını kaydetti. Dursun, İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresinin uyumlu çalışmaları sayesinde AK Parti’nin iktidarda olduğu yaklaşık 20 yıllık süreçte süreçte köylerin çehresini de değiştirdiklerini sözlerine ekledi.

 

 

Demir: “Oynanan oyunların farkındayız”

 

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir ise ziyaret ettikleri köylerdeki vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmalarda gençler olarak Türkiye’nin üzerine oynanan tüm oyunların farkında olduklarını belirtirken gençlerin üzerine de oyunlar oynandığının gözlerinden kaçmadığını söyledi. Bu çabaların hiç birinin amacına ulaşamayacağını savunan Demir, 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine de değindi. Demir, Türkiye’nin kararlı tavrı ve girişimleri sayesinde Suriye, Libya ve Akdeniz’de ülkemiz aleyhine oynana oyunların bozulduğunu kaydederken, Türkiye’nin bu bölgelerden uzaklaştırılmaya çalışıldığını, bunu başaramayanların sonrasında ise ekonomik saldırılarla Türkiye’yi yıldırmaya çalıştıklarını aktardı. Bu nedenle 2023 seçimlerinin siyasi partiler seçimlerinden öte bağımsızlık mücadelesi seçimleri olacağına dikkat çeken Demir vatandaşlardan da bu yönde oylarını kullanmalarını istedi.

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı Kenan Dursun Mücahit Demir Arıt Karaköy Şeyhler köyü
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›