Acar, Milli Eğitim Şurası’na katıldı

Bartın Milli Eğitim İl Müdürü Oğuzhan Acar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 7 yıllık bir aradan sonra gerçekleştirilen 20. Milli Eğitim Şurası’na katıldı.
Bu haber 2021-12-03 09:40:40 eklenmiş ve 997 kez görüntülenmiştir.

 

Erdoğan ve Özer’e teşekkür etti

 

“Çok şükür bizlere de bu anlamlı törene katılmak nasip oldu” diylerek etkinlikte bulunmaktan duyduğu memnuniyet ve gururu dile getiren Bartın Milli Eğitim Müdürü Acar, yaptığı kısa değerlendirmede şunları söyledi:

 


“Hitaplarında, eğitime ve eğitim camiasına desteklerini bir an olsun esirgemeyen, eğitim çalışanlarımızın hayatını kolaylaştırma yönünde tarifsiz adımlar atan, ülkesi ve milleti için birçok yeniliklere imza atan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ a ilimiz eğitim camiası ve şahsım adına sonsuz şükranlarımı arz ederim. Açılış konuşmalarını gerçekleştiren, eğitimin her alanında anlamlı projelere imza atan, eğitimin kalitesini artırma yönünde her türlü çalışmalarda bulunan ve ‘Eğitimde Fırsat Eşitliği’ ana başlığını ilke edinmiş, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e gerçekleştirdikleri bu eşsiz program ve eğitime ve tüm eğitim camiasına gösterdikleri hassasiyetten ötürü şükranlarımı arz ederim.

 

 

20. Millî Eğitim Şûrası açılış töreninin, ülkemize, milletimize, İlimize, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. İlk günden bu güne kadar bu uğurda emek vermiş herkese teşekkürlerimi sunar, hayatını kaybetmiş olanlara sonsuz rahmet dilerim.”

ETİKETLER : Bartın Cumhurbaşkanlığı 20. Milli Eğitim Şurası Oğuzhan Acar
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›