Belediye Meclisi 14 gündemle toplanıyor

Bartın Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısı’nı bugün saat 16.00’da Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında gerçekleştirecek. Toplantının rutin gündeminde 14 madde bulunuyor.
Bu haber 2021-12-02 09:11:04 eklenmiş ve 397 kez görüntülenmiştir.

 

Belediye Meclis Salonu’nda yapılacak gerçekleştirilecek toplantıda rutin gündem maddelerinin yanı sıra Kasım Ayı Meclis Toplantısı’nda komisyonlara havale edilen maddeler de görüşülecek.

Bartın Belediyesi’nden Meclis toplantısına ilişkin olarak yapılan açıklamada, 14 gündem maddesi şu şekilde sıralandı:

* Bartın Belediyesi’nde görev yapan memur ve sözleşmeli personellere ödenen sosyal denge tazminatları hakkında yeni sözleşme yapılabilmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi talebinin görüşülmesi.

* İşletmeciliği Bartın Belediyesi’nce yapılan Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden çıkış yapacak araçlar için uygulanacak ücret tarifesi ile Terminal Otopark Ücret Tarifesinin belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

* Personel Performans Değerlendirme Yönetmeliği’nin kabulü talebinin görüşülmesi.

* Güncellenen Disiplin Amirleri Yönetmeliği’nin kabulü talebinin görüşülmesi.

* Mülkiyeti Bartın Belediyesi’ne ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Balamba Mahallesi, tapuda 381 ada, 71 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.

* Güzelcehisar Köyü, tapuda  (eski) 9 pafta, 2202 parsel numaralı taşınmazın Mevzii İmar Planı’nın yeniden onay talebinin görüşülmesi.

* Mülkiyeti Bartın Belediyesi’ne ait Şiremirçavuş Mahallesi, tapuda 1340 ada, 2 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.

* Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nün inceleme raporu doğrultusunda, Gölbucağı Mahallesi, tapuda 510 ada, 277 parsel nolu Bartın Belediyesi mülkiyetinde bulunan taşınmazda çekme mesafesinde düzenlemeye gidilmesi amacıyla yapılan İmar Planı Değişikliğinin yeniden görüşülmesi.

* Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Bartın Belediyesi tarafından 2022 yılında uygulanacak Ölçü ve Tartı Muayene Harcı ücretlerinin belirlenmesi talebinin görüşülmesi.

* Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonuna havale edilen, Atık Yağ Protokolünün görüşülmesi.

* İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait olan yoldan ihdas sonrası oluşan Aladağ Mahallesi, tapuda 810 ada, 25 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.

* İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Mülkiyeti Belediyemize ait Balamba Mahallesi, tapuda 986 ada, 66 numaralı parselin satış talebinin görüşülmesi.

* İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale edilen, Bartın Belediyesi Mücavir Alan sınırlarımıza bitişik olan Esenyurt Köyü ve Akmanlar Köyünün mücavir alana alınması talebinin görüşülmesi.

* Trafik ve Muhtelif İşler Komisyonuna havale edilen, Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Çalışma ve Seyrüsefer Yönetmeliği ile Bartın Belediyesi İnkum Özel Halk Otobüsleri Çalışma ve Seyrüsefer Yönetmeliğinin iptal edilerek yeniden düzenlenen Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Çalışma ve Seyrüsefer Yönetmeliğinin görüşülmesi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Belediye Meclisi
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›