Başkan Akın, KöyPark proje alanında incelemelerde bulundu

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yapım çalışmalarına başlanan KöyPark alanında yaptığı inceleme sonrasındaki değerlendirmesinde projenin Bartın'a değer katacağını söyledi.
Bu haber 2021-12-01 10:20:28 eklenmiş ve 522 kez görüntülenmiştir.

 

Başkan Akın, beraberinde Bartın Belediye Başkan Yardımcıları Necmi Balık ve Hasan Arınan, AR-GE Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, Mahalle Muhtarı Satı Arslan, Daire Müdürleri ve teknik personelle birlikte Hürriyet Yaşam Merkezi’nde değerlendirmelerde bulunarak, proje alanında incelemelerde bulundu.

 

 

Gerekli talimatları vererek, yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Akın, “Büyük önem verdiğimiz KöyPark projesi kapsamında Hürriyet Mahallesi’nde 113 bin metrekare alanda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmaların son durumuyla ilgili Hürriyet Yaşam Merkezi’nde değerlendirmelerde bulunarak, proje alanında incelemelerde bulunduk. Vatandaşlarımızın gezebileceği, sosyalleşebileceği önemli bir alan oluşturuyoruz. Bartın’a değer katacak önemli projelerinden bir tanesi olacak olan bu çalışmaların şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın KöyPark
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›