Amasra Gelecek Planı adım adım ilerliyor

Amasra’yı çok daha parlak bir geleceğe taşımak için Amasra Belediyesi öncülüğünde başlatılan "Amasra Gelecek Planı" hazırlıkları adım adım ilerliyor.
Bu haber 2021-11-25 09:22:07 eklenmiş ve 227 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

3 Ekim 2021 tarihinde yapılan ve 'Geleceğin Amasra’sı Nerede Olmalı?', 'Geleceğin Amasra’sını Kapsayan Vizyon ve Misyon Tanımlamaları Nasıl Oluşturulmalı?' sorularının cevaplarının arandığı Turizm Arama Konferansı'nın ardından hafta sonunda Turizm Çalıştayı yapıldı.

 

 

Sivil toplum örgütü temsilcilerinden akademisyenlere, bürokrasi mensuplarından esnaf vatandaşlarımıza kadar 70’e yakın Amasra sevdalısı gönüllünün katılımıyla,  Kirazlar Otel’de yapılan çalıştay, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve Amasra Kaymakamı Kadir Perçi’nin yaptıkları açılış konuşmalarıyla başladı.

 

 

9 farklı tematik masada fikir önerilerinin oluşturulduğu çalıştay daha sonra grupların fikirlerini öncelik sırasına göre biçimlendirerek katılımcılarla paylaşmalarının ardından son buldu.

 

 

Çakır: “Amasra’nın geleceğini birlikte çizeceğiz”

 

Tam gün süren ve yüzlerce fikrin paylaşıldığı çalıştayın sonrasında değerlendirmelerde bulunan Amasra Belediye Başkanı Çakır, “Amasra Belediyesi olarak verilen bunca emeğin takipçisi olarak, kısa, orta ve uzun vadedeki planlarla ilgili kurumları da yönlendirerek koordinasyon içerisinde Amasra'nın geleceğini hep birlikte çizeceğiz. Hep söylediğimiz gibi, iyi işler birlikte yapılır;  bu vesileyle, emek veren tüm katılımcılara teşekkür ederiz” dedi.

ETİKETLER : Bartın Amasra Amasra Gelecek Planı turizm Amasra Belediyesi Recai Çakır
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›