“Öğretmenlerimizin hakkı ödenmez”

Öğretmenlerimizin hakkının asla ödenemeyeceğini dile getiren EYBEY Medya Yayımcılık Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi Mustafa Ahmet Oktay, “Geleceğimizi aydınlatan öğretmenlerimizin günü kutlu olsun” dedi.
Bu haber 2021-11-24 09:55:05 eklenmiş ve 221 kez görüntülenmiştir.

 

24 Kasım Öğretmenler Günü dolasıyla mesaj yayımlayanlardan biri de Oktay oldu. Oktay, her bireyin ailesinden sonra üzerinde en fazla emeği olan kişilerin öğretmenlerimiz olduğuna dikkat çektiği mesajını şöyle sürdürdü:

“Bizlere düşünmeyi, okumayı, yazmayı, paylaşmayı, saygıyı, düzeni, sayıları, bazen de eğlenmeyi öğreten, bunu yaparken üstün bir çaba sarf ederek yolumuzu aydınlatan, geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimizin hakkı ödenmez. Özellikle pandemi döneminde evden çocuklarına tüm bildiklerini aktarmak için gece gündüz elinden gelenin fazlasını yaptılar. En çok saygıyı hak eden kesim olan öğretmenlerimizin değerini Mustafa Kemal Atatürk’ün vekil maaşları belirlenirken ‘öğretmen maaşlarını geçmesin’ demesinden anlayabiliriz. Başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bizi hayata hazırlarken, geleceğin mimarını, ressamını, esnafını, doktorunu ya da öğretmenini kendi bilgisi ve sevgisiyle inşa eden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”

ETİKETLER : Bartın Öğretmenler Günü Ahmet Oktay
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›