THM Korosu, yeni dönem çalışmaları başlıyor

Covid-19 salgını nedeniyle uzun bir süredir eğitimlerine ara veren Bartın Belediyesi Türk Sanat Müziği Kursu 23 Ekim tarihi ile yeni dönem çalışmalarına başlıyor.
Bu haber 2021-10-25 09:30:33 eklenmiş ve 767 kez görüntülenmiştir.

 

Koro çalışmaları TRT Sanatçısı ve Türk Müziği Federasyonu Başkanı Kadri Şarman Şefliğinde gerçekleşen olan koro çalışmaları Çarşamba ve Perşembe günleri 18.00-22.00 saatleri arasında Belediye Cep Sinemasında gerçekleşecek.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz kurslarımıza pandemi nedeniyle 2 yıl zorunlu ara vermek zorunda kalmıştık. Uzun bir aranın ardından Çini, Resim,  Step-Aerobic, Ebru-Kaligrafi,  Cam Altı Kaligrafi, Cam Altı Tesbih ve Robotik Kodlama Kurslarını başlatmıştık. 23 Ekim tarihi itibariyle de TRT Sanatçısı ve Türk Müziği Federasyonu Başkanı Kadri Şarman Şefliğinde Türk Sanat Müziği Koromuzun çalışmalarını başlatıyoruz. Altyapı ve üstyapı hizmetlerimiz gibi kültürel ve sosyal etkinliklerle de halkımıza en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›