Kaldırım işgaline geçit yok

Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yayaların kullanım alanı olan cadde ve sokaklardaki kaldırımların, işyerleri tarafından işgalinin önüne geçmek amacıyla kaldırım işgallerine yönelik denetim gerçekleştirildi.
Bu haber 2021-10-22 10:04:41 eklenmiş ve 899 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Erol Demirkoparanoğlu’nun da katıldığı denetimlerde kanun ve mevzuata aykırı olarak ticari malzeme ve gıda ürünlerini kaldırım ve yol kenarlarına yerleştiren işyerleri uyarıldı.

 

 

Denetimler sürecek

 

Yapılan denetimlerle ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Erol Demirkoparanoğlu, “Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizle birlikte vatandaşlarımızın kaldırımları daha rahat kullanabilmeleri amacıyla işletmelere işgaliye kontrolü yaptık. Esnaflarımıza gerekli uyarıları yaparak, kurallara uymaları gerektiğini ifade ettik. Tabii zorlu pandemi koşullarından olumsuz etkilenen hem esnaflarımızın hem de vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın geçişini zorlaştıran bir duruma müsamaha etmediğimiz gibi bu durumdan esnaflarımızın da mağdur olmaması için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Kurallara uyulması hususunda özverili olan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Zabıta Müdürlüğümüz tarafından bu tür denetlemelerde bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın kaldırım işgali
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›