Taziye ziyaretleri için biraraya geldiler

İlimizdeki 6 siyasi partinin Bartın İl Başkanları 3 Ekim’de Esenyurt mevkiinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve MHP İl Yöneticisi Murat Sevilmiş ile yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle yaşamına son veren Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay için biraraya gelerek MHP ve Saadet Partisi il teşkilatlarına taziye ziyaretlerinde bulundular.
Bu haber 2021-10-20 10:02:10 eklenmiş ve 1146 kez görüntülenmiştir.

 

Ziyaretlere CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Memleket Partisi İl Başkanı Mustafa Çelik, Gelecek Partisi İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Deva Partisi İl Başkanı Ali Yıldırım, Demokrat Parti İl Başkanı Hamit Güngör ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç katıldı.

İl Başkanları, Saadet Partisi binasında İl Başkan Yardımcıları Mücahit Mekeç, Yaşar Sinoplu ve Ayhan Kabuk tarafından ağırlandı. Ünal Yurtbay’ı kaybetmiş olmanın tarifsiz üzüntüsü içinde olduklarını belirten Mekeç, “Acımızı paylaşmak için il başkanlığımıza kadar teşrif eden başkanlarımıza teşkilatım ve partim adına teşekkür ediyorum. Böyle zamanlarda siyasetin bir önemi kalmıyor. Başkanlarımız her şeyden önce hemşerilerimiz. Bu zor günümüzde yanımızda oldukları için kendilerine minnettarız” dedi.

Daha sonra Mekeç’in de katılımıyla 2 kişinin öldüğü kazadan yaralı olarak kurtulan 17 kişiden biri olan MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik’i evinde ziyaret eden İl Başkanları, taziye ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Özçelik de ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek yakın ilgiden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ziyaretlerde il başkanları adına konuşan CHP İl Başkanı Selim Karakaş, “Tabiki siyasi farklılıklarımız olacaktır. Herkesin aynı ideolojide, aynı çizgide olması beklenemez. Herkes ülke yönetimine talep konusunda farklılıklar gösterebilir. Nasıl mesele memleket meselesi olduğunda tek vücut olabiliyorsak, Bartın'da da dostlarımıza, arkadaşlarımıza karşı, Allah hiçbir hemşehrimizin acısını göstermesin ama biraraya gelip aynı duyguları aynı hissiyatı paylaşabiliyoruz” dedi.

Ziyaretlerde ortaya çıkan, farklı ideoloji ve politikalara sahip il başkanlarının birliktelik görüntüsü herkese, “Keşke Bartın’ı ilgilendiren Bartınlı’nın yararına tüm konularda böyle bir birliktelik sağlansa” dedirtti.

ETİKETLER : Bartın CHP İYİ Parti MHP Saadet Partisi Deva Partisi Memleket Partisi Demokrat Parti Gelecek Partisi
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›