CHP, “Öbek Örgütlenme” modeline geçiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), yapılacak ilk seçimde iktidar hedefini gerçekleştirmek için bu keç işi şansa bırakmıyor. Bu kapsamda örgütlenmeye büyük önem veren CHP, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi’nin (BİTEM) hazırladığı “Öbek Örgütlenme Modeli”ni hayata geçiriyor. Sokakların her bini 400 kişiyi kapsayan öbeklere ayrılarak saha çalışmalarının koordine edilmesini içeren model için parti yöneticilerine eğitim verilmeye başlandı.
Bu haber 2021-10-12 09:42:43 eklenmiş ve 1388 kez görüntülenmiştir.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bartın İl teşkilatından verilen bilgiye göre; CHP BİTEM tarafından geliştirilen ve uygulamaya konulan yeni sisteme göre, gelecek seçimlerde saha çalışmaları, 'Öbek Örgütlenmesi Modeli' ile tüm sokaklar ilçe başkanlıkları tarafından öbeklere ayrılıyor ve her öbek yaklaşık 400 seçmeni kapsıyor.

Bu öbeklere sorumluların atanması sağlanarak, görevliler CHP Parti Okulu tarafından eğitimlere tabi tutuluyor.

 

 

Saha çalışmasının sonuçları intranet sistemine aktarılacak

 

Eğitimler sonrasında görevliler, belirlenen 400 kişilik öbeklerde saha çalışmaları yaparak, parti politikalarını seçmene aktaracak. Saha çalışmalarının sonuçları ise partinin "intranet" sistemine aktarılarak takip edilecek.

 

 

CHP Bartın il yönetimi, Sokak Örgütlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve bu yapı içinde görev almak isteyen tüm Bartınlıları parti binasına davet ettiler. 

ETİKETLER : Bartın CHP Öbek Örgütlenme Modeli CHP BİTEM
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›