İl Encümeni 5 dosyayı karara bağladı

Geçen hafta, Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Metin çetin başkanlığında toplanan Bartın İl Encümeni, gündemindeki 5 dosyayı daha görüşerek karara bağladı.
Bu haber 2021-10-11 10:11:13 eklenmiş ve 309 kez görüntülenmiştir.

 

İl Encümeni, 5302 sayılı İl Özel İdare Kanunu’nun 27. maddesi gereğince, İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonu’nda bir kez daha biraraya geldi. Encümen Başkanı sıfatıyla Genel Sekreter Vekili Metin Çetin başkanlığında gerçekleşen toplantıya; seçilmiş üyeler Atnen Aydoğan, Bekir Karabacak ve Ayhan Özçelik, atanmış üyeler Su ve Kanal Hizmetleri Müdür Vekili H. Bahattin Baturay ve Mali Hizmetler Müdürü Serap Birinci katıldı. Yazı İşleri Müdür Vekili Şerife Çağlar ve gündemi olan müdürlerden İmar ve Kentsel İyileştirme Müdür Vekili İlker Sarıkaya ve Yatırım ve İnşaat Müdürü Mustafa Levent Çam da toplantıda hazır bulundu.

Toplantıda; 1’i tevhit-ifraz, 3’ü de ifraz içeren İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü’ne ait toplam 4 adet gündem maddesinin yanı sıra Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü’ne ait 1 adet ek program teklifini içeren dosya encümen üyeleri tarafından görüşülerek karara bağlandı. 

ETİKETLER : Bartın Bartın İl Özel İdaresi Bartın İl Encümeni Metin Çetin
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›