Plastik Poşet Yönetmeliği anlatıldı

Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan ve Bartın Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, Plastik Poşet Yönetmeliği ve poşet beyanı ile ilgili olarak Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası üyelerine ayrıntılı bilgiler verdiler. Bilgilendirme sırasında haksız fiyat artışı ve fiyat etkinliği yönetmeliği de anlatıldı.
Bu haber 2021-10-11 10:06:46 eklenmiş ve 559 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Bartın bakkallar ve Bayiler Odası üyeleri, önceki gün Şoförler Odası’na ait salonda önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantı ile ilgili açıklama yapan Oda Başkanı Barış Özkan, şunları söyledi:

“Odamız üyeleri ile bilgilendirme ve istişare toplantısında bir araya geldik. Toplantımıza Ticaret İl Müdürümüz Sayın Erhan Özcan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Sayın Ali Özcan, Ticaret İl Müdürlüğü Piyasa Gözetim personeli Sayın Bilginer Fırıncı, denetim personeli Sayın İzzet Vurucu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Çevre Şube Müdürü Sayın Ömer Yücel, Çevre Mühendisi Sayın Mehmet Zahit Öztürk, Bartın Vergi Dairesi memuru Sayın Yılmaz Suphi Şahin ve Sayın Tevfik Öz katılarak üyelerimizi bilgilendirme konusunda bizlere destek vermişlerdir.

 

 

Ticaret İl Müdürlüğünce üyelerimize haksız fiyat artışı ve fiyat etiketi yönetmeliği hakkında, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Plastik Poşet Yönetmeliği ve Vergi Dairesi personeli tarafından da Poşet Beyanı konusunda detaylı bilgi verilmiştir.

Toplantımıza katılan kurum müdürlerimize kurum personeline, temsilcilerine ve oda üyelerimize çok teşekkür ederim.

ETİKETLER : Bartın Barış Özkan Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Bartın Ticaret Müdürlüğü Ali Özcan poşet yönetmeliği poşet beyanı
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›