Boş pansiyonların öğrencilere kiraya verilmesi konuşuldu

Amasra Belediyesi, kış sezonunu genel itibariyle boş geçiren pansiyonların barınma ihtiyacı duyan üniversite öğrencilerine kiraya verilmesi ile ilgili olarak görüş alış verişinde bulunmak için pansiyon işletmecileri ile bir toplantı gerçekleştirdi.
Bu haber 2021-10-11 10:04:23 eklenmiş ve 1012 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Söz konusu toplantı Amasra Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Amasra Seyahat, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Coşkun Yüksel ve Bartın Üniversitesi öğrenci temsilcilerinin yanı sıra Amasra’da pansiyonculuk yapan esnaf katıldı. Toplantıda; ilçede kış sezonu boyunca boş olan pansiyonların Bartın Üniversitesi öğrencilerine kiraya verilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

Konuya ilişkin olarak Amasra Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Öğrencilerimizin talepleri ile pansiyoncu esnafımızın taleplerinin ortaklaştırılarak kentimizin üniversite öğrencileri ile buluşturulmasını hedefleyen toplantıya fikir ve önerileriyle destek ve katkı koyan herkese teşekkürler” denildi.

ETİKETLER : Bartın Amasra Amasra Belediyesi Recai Çakır pansiyon barınma
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›