Bartın İtfaiyesi trafik kazalarına anında müdahale etti

Bartın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından Uğurlar mevkiinde devrilen işçi minibüsü ve Akmanlar mevkiinde Ankara-Bartın seferini yapan bir otobüs ile bir otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazalarına anında müdahale edildi.
Bu haber 2021-09-25 14:22:08 eklenmiş ve 656 kez görüntülenmiştir.

 

Araçta sıkışan vatandaşlar kurtarılırken, oluşabilecek araç yangınına karşı gereken önlem alındı. İtfaiye Arama-Kurtarma ekiplerinin ivedilikle müdahale ettiği kaza yerinde Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ile Belediye Daire Müdürleri kurtarma çalışmalarını yakından takip etti.

“Üzüntümüz sonsuz”

Kazalardan yaralı kurtulan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hayatını kaybeden vatandaşlara da Allah’tan rahmet diledi. Başkan Akın, açıklamasında; “Bartın’ımızda meydana gelen trafik kazaları bizleri çok derinden üzdü. Sabah saatlerinde Uğurlar Mevkii’nde TTK İşçi Servisi devrildi. Ardından Akmanlar Rampasında Ankara-Bartın seferini yapan bir otobüs ile bir otomobilin yer aldığı trafik kazası meydana geldi. İtfaiye Arama-Kurtarma ekiplerimizin ivedilikle müdahale ettiği kaza yerinde Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç, MHP İl Başkanımız Ercüment Özçelik ile belediye daire müdürlerimiz kurtarma çalışmalarını yakından takip ediyor. Maalesef hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız var. Kazada hayatını kaybedenlere yüce rabbimizden rahmet, hem TTK İşçi Servisi’nde hem de Akmanlar’da meydana gelen kazalarda yaralananlara acil şifalar diliyorum. Üzüntümüz sonsuz” ifadelerini kullandı.

 

ETİKETLER : bartın bartınbelediyesi
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›