Kalaycı sanayi esnafını dinledi

Teşkilat üyeleri ile birlikte Gölbucağı Mahallesi’ndeki Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, esnafın talep ve önerilerini dinlerken, AK Parti olarak her zaman esnafın yanında olduklarını, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi. Kalaycı, talepleri gerekli mercilere ileteceğinin de sözünü verdi.
Bu haber 2021-09-18 15:05:23 eklenmiş ve 819 kez görüntülenmiştir.

 

AK Parti İl Başkanı Kalaycı, önceki gün, Gölbucağı Sanayi Sitesi’nde esnafı gezdi. Piyasalara ilişkin olarak görüş alış verişinde bulunan Kalaycı, esnaftan gelen tüm talep ve önerileri bir bir not ederken, bunları gerekli yerlere ileteceğini vurguladı.

 

 

Ziyaretinin ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bartın İl Başkanı Kalaycı, şunları söyledi:
“AK Parti olarak bu zamana kadar esnaflarımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Esnaflarımız bulundukları illerin ekonomileri ve sosyal yaşamın temel yapı taşları arasındadır. Bizlerde bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürüyor, esnaflarımızın daha iyi koşullarda hizmet vermeleri için gerekli desteklemeleri sağlıyoruz.

 

 

Gerekse KOSGEB, gerek esnaf odaları gerekse de Halk Bankası aracılığı ile yapılan desteklemelerle her zaman esnafımızın yanında olduk. AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde daima esnafını düşünen bir anlayıştadır. Milletimizin ihtiyacı olan her yerde AK Parti vardır. AK Parti varsa hizmet vardır. Bu anlayışla da desteklerimizi artırarak devam ettireceğiz.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı Gölbucağı Sanayi Sitesi
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›