Saadet Partisi’nden aşure ikramı

Saadet Partisi Bartın İl teşkilatı, Kozcağız ve Hasankadı teşkilatları ile birlikte Muharrem Ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Bu haber 2021-09-16 11:05:30 eklenmiş ve 861 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Kozcağız ve Hasankadı Saadet Partisi Belde Teşkilatları, Muharrem ayı dolayısıyla teşkilat binalarının önünde vatandaşlara aşure dağıttı. Saadet Partisi Bartın İl Yöneticilerinden de katılımın olduğu etkinlikte Saadet Partisi Kozcağız Belde Başkanı Yurdanur Akgün, Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri de hazır bulundu.

 

 

Aşure dağıtımın ardından açıklama yapan Kozcağız Belde Başkanı Akgün, bu tür manevi olguların insanların birliğine, beraberliğine ve kaynaşmalarına vesile olduğunu söyledi. Akgün, şöyle konuştu:

 

 

“‘Allah kabul etsin’ diyelim. İnşallah Türkiye içinde bulunduğu bu sıkıntılı süreçleri geride bırakacak ve hep beraber daha güzel günlere ulaşacağız. Bu noktada yine vatandaşlarımızla sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz. Bu tür manevi olgular da buna vesile oluyor. İnşallah pandemi sürecini de atlattıktan sonra daha fazla halkımızın içinde olacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Kozcağız ve Hasankadı beldelerimizin sorunlarının çözülmesi noktasında tüm özveriyi göstereceğiz. Halkımızla bütünleşerek tüm çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Muharrem ayı, ülkemizdeki tüm felaketlerin sonu olur inşallah.”

ETİKETLER : Bartın Kozcağız Hasankadı Saadet Partisi Muharrem Ayı Aşure
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›