Amasra ve Kurucaşile kaymakamları göreve başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını taşıyan 19 Ağustos 2021 tarih ve 2021/412 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Amasra’ya Kaymakam olarak atanan Kadir Perçi ile Kurucaşile’ye Kaymakam olarak atanan Bayram Köse göreve başladı.
Bu haber 2021-09-13 09:23:57 eklenmiş ve 239 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Son Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirilmişti. Söz konusu kararname ile Amasra Kaymakamlığı görevini yürüten Gökhan Gürbüzerol Marmara Ereğli İlçe Kaymakamlığı’na, Kurucaşile Kaymakamlığı görevini yürüten Muhammet Güzel de Trabzon’un Çaykara İlçesi Kaymakamlığı’na atanmıştı.

Aynı kararname ile Gürbüzerol’dan boşalan Amasra Kaymakamlığı’na Erzurum’un Pasinler İlçesi Kaymakamı Kadir Perçi getirilirken Güzel’den boşalan Kurucaşile Kaymakamlığı’na ise 108. Dönem Kaymakam Adayı Bayram Köse atanmıştı.

Hem Perçi, hem de Köse, geçen hafta itibariyle görevlerine başladılar.

Hatırlanacağı üzere aynı kararname ile; Şanlıurfa Vali Yardımcısı Şahin Aslan Bartın Vali Yardımcılığına, Batman Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci Bartın Valiliği Hukuk Müşavirliğine, Mersin Valiliği İl Hukuk İşleri Müdürü Haluk Nuri Ballı Bartın Valiliği İl Hukuk İşleri Müdürlüğü’ne, Bartın Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan Kahramanmaraş Göksun Kaymakamlığına, Bartın Valiliği Kaymakam Adayı Yunus Coşkun ise Aksaray Eskil Kaymakamlığına atanmıştı.

ETİKETLER : Bartın Amasra Kurucaşile Kadir Perçi Bayram Köse
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›