Lütfiye Caddesi’nde üst yapı çalışmalarına başlandı

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri tarafından doğal gaz bağlantı çalışmaları tamamlanan Orta Mahallesi’ne bağlı Lütfiye Caddesi’nde üstyapı çalışmalarına başlandı.
Bu haber 2021-09-10 09:59:07 eklenmiş ve 317 kez görüntülenmiştir.

 

Akmercan Batıkar Doğal Gaz Firması tarafından 2021 yılı yatırım programı kapsamında doğal gaz hattı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Belediye ekipleri tarafından caddede çalışmalara başlandı. İlk olarak Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından altyapı bakım ve onarım çalışması yapıldı. Altyapı çalışmalarının akabinde de Fen İşleri Müdürlüğü tarafından üstyapı ile ilgili çalışmalara start verildi. Cadde granüllü parke taşlarla yeniden düzenlenerek, yeni ışıklandırmalar yerleştirilecek.

 

 

Cadde baştan aşağı düzenleniyor

 

Çalışmaları yakından takip eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, caddenin yapılacak olan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte çok daha güzel görünüm kazanacağını ifade etti. Başkan Akın, “Doğal gaz bağlantı çalışmaları tamamlanan Lütfiye Caddesi’nde üstyapı çalışmaları için hazırlık çalışmalarını başlattık. Çalışmaları Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç ve AR-GE Başkan Yardımcımız Ercüment Özçelik ile birlikte inceleyerek, yakından takip ediyoruz. 500 metrelik doğal gaz hattının tamamlanmasıyla Fen İşleri Müdürlüğümüz üstyapı ile ilgili çalışmaları hızlandırdı. Caddeyi sil baştan düzenliyoruz. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın doğalgaz
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›