Doğalgazda sıra Kasaplar ve Yemeniciler Sokak’ta

Kent merkezinde doğalgaz hattı olmayan birkaç noktayı da kış gelmeden doğalgaza kavuşturmak için işe koyulan Bartın Belediyesi ve Akmercan Batıkar Doğalgaz Firması, Lütfiye Caddesi’nin ardından şimdi de Kasaplar ve Yemeniciler sokak’taki hat çalışmasına başlamaya hazırlanıyor.
Bu haber 2021-09-10 09:56:07 eklenmiş ve 350 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, AR-GE Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder, Su ve Kanalizasyon Müdürü Emre Önder, Destek Hizmetleri Müdürü Zekai Yılmaz, Akmercan Batıkar Doğalgaz Firması Teknik Personeli İşletme Yapım Şefi Arif Eyüp Tatar, Saha Sorumlusu Murat Çınar ve Belediye Teknik Personelinin katılımıyla doğalgaz altyapı ve üstyapı ile ilgili koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Akın, Lütfiye Caddesi’nde gerçekleştirilen doğal gaz ve üstyapı çalışmalarını, Kasaplar Sokak ile Yemeniciler Sokak’ta yapımına başlanacak olan doğalgaz hat çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:

 

Akın: “Çalışmalar hızla tamamlanacak”

 

“Akmercan Batıkar Doğalgaz Firması tarafından 2021 yılı yatırım programı kapsamında Lütfiye Caddesi’nde gerçekleştirilen doğalgaz hattı çalışmasının ardından Kasaplar Sokak ile Yemeniciler Sokak’ta da hat çalışmalarına başlanacak. Bu bölgemizdeki çalışmaları kısa sürede tamamlayarak esnaflarımızı doğal gaz ile buluşturacağız. Doğalgaz hat çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından üstyapı ile ilgili çalışmaları da gerçekleştireceğiz. Lütfiye Caddesi’nde hat çalışmaları sonrası üstyapı anlamında gerekeni yapıyoruz. Doğalgaz hat çalışmalarına başlanacak olan 2 sokağımızda da hızlıca üstyapı çalışmalarımızı tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın doğalgaz
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›