Vali, maske, mesafe ve hijyene dikkat çekti

Yeni eğitim öğretim yılının hiçbir aksamaya mahal vermeyecek şekilde sürdürülmesi ve Covid-19 kaynaklı olumsuzlukların yaşanmaması için her türlü tedbirin alındığını anımsatan Bartın Valisi Sinan Güner, öğrencilerden maske, mesafe ve hijyen kurallarına çok dikkat etmelerini beklediğini söyledi.
Bu haber 2021-09-07 09:57:26 eklenmiş ve 1134 kez görüntülenmiştir.

 

Vali Güner, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında Covid-19 salgını ile ülke olarak mücadele ettiğimiz bu dönemde, çocuklarımızın yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamasının sevincini içtenlikle yaşadığını vurgulayan Vali Güner, şunları dile getirdi:

“Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs nedeniyle uzun zamandır uzak kaldığımız okullarımıza bugün itibarıyla geri dönmüş bulunmaktayız. Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin bu eğitim-öğretim yılını verimli bir şekilde geçireceklerine inanıyorum.

Sevgili öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz, okullarımızda gerekli tüm sağlık ve güvenlik tedbirlerini aldık. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız tüm hassasiyetiyle eğitim ve öğretime hazırlandı.

Sevgili öğrencilerimizden maske, sosyal mesafe, hijyen konularına azami ölçüde özen göstermelerini bekliyoruz. 

Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması amacıyla idareciler, eğitimciler, öğrenciler ve veliler olarak eğitim kalitesini daha ileriye taşımak için tüm imkanlarımızı en iyi biçimde değerlendireceğimize yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza, başarılarla dolu, hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyor, değerli öğretmenlerimize, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.”

 

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Valisi Sinan Güner eğitim-öğretim yılı
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›