Bartınspor’dan Eybey Medya’ya ziyaret

Bartınspor Yönetim Kurulu, Eybey Medya Yayımcılık Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ahmet Oktay’ı ziyaret etti.
Bu haber 2021-08-24 10:54:12 eklenmiş ve 3227 kez görüntülenmiştir.

 

Geçtiğimiz günlerde Bartınspor Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Serkan Yurtaçan ve Yöneticiler ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Eybey Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ahmet Oktay’ı ziyaret eden, Bartınspor Başkanı Serkan Yurtaçan, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Karaman ve Yıldıray Güngörür yeni sezon öncesi fikir alışverişinde bulundu.  Eybey Medya ofisinde gerçekleştirilen ziyarette, Bartınspor eski yöneticisi Mustafa Ahmet Oktay ile yeni sezon planlaması hakkında görüşlerini paylaştı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette kısa bir açıklama yapan Başkan Yurtaçan, “Biz herkesin görüşüne saygı duyuyoruz. Bartınspor markasını hak ettiği yerlere getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha önce Bartınspor Yönetimlerinde görev almış önemli isimleri ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bartınspor Bartın Halkının takımıdır. Biz yönetim olarak gelecekte Bartınspor’u iyi yerlere taşımak istiyoruz. Bartınspor markasına yakışır bir takım kurma çabasındayız. Biz herkesin elini taşın altına koymasını bekliyoruz. Yönetim Kurulu olarak bize her kesimin destek vermesini istiyoruz. Biz herkesten faydalanmak istiyoruz. Bartınspor inşallah kısa sürede başarıya ulaşacaktır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eybey Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ahmet Oktay, “3 sene önce Mehmet Bulut Başkanlığı’nda ki Yönetim Kurulu’nda görev yaptım. Yönetim içinde görev takdimi yapıldı. Biz, Yüksel Özkan, Orhan Ölçek, Murat Kalafat ve birkaç kişi ile beraber esnaf esnaf dolaşarak Bartınspor’a maddi ve manevi destek istedik. Bartınspor için kapı kapı dolaştık. Bartınspor siyasetin üzerinde bir değerdir. Her siyasetçi Bartınspor’a gerekli desteği vermelidir. Bizde eski yöneticiler olarak Bartınspor için elimizden geldiğince gerekli desteği vermeye hazırız” dedi.

 

Bartınspor Yönetiminden destek çağrısı

 

Bölgesel Amatör Lig’de on ikinci kez mücadele edecek olan temsilcimiz Bartınspor, yeni sezon öncesi destek arayışlarına başladı. Kırmızı Siyahlı ekibin çiçeği burnundaki Başkanı geçtiğimiz günlerde Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ve camianın önemli isimlerini ziyaret ederek destek çağrısında bulundu.

ETİKETLER : bartın bartınspor eybeymedya
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›