Kalaycı: “Gençlerin yanında olmaya devam edeceğiz”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, “AK Parti iktidarı olarak gençlerimize olan inancımız tamdır. Onlar gelecekte görev aldıklarında ülkemizi daha müreffeh yarınlara taşıyacaklardır. Bizlerde onların daha iyi bir gelecekte yaşam sürmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Bu haber 2021-07-08 14:54:48 eklenmiş ve 910 kez görüntülenmiştir.

 

Kalaycı, önceki gün, beraberindeki AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Murat Yıldırım’ın yanı sıra AK Parti Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir ile birlikte gençlerle kahvaltı programında biraraya geldi.

Yıldırım’ın sahibi olduğu Yemen Kahvesi adlı mekânda gerçekleştirilen programda, gençlerle sohbet edip hem Bartın özelinde hem de ülke genelindeki gündeme ilişkin görüş alış verişinde bulunan Kalaycı, “Gençlerimiz ülkemizin geleceği, teminatı ve umududur” dedi.

Parti olarak gençlere büyük önem verdiklerini, Genel Başkanları olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türk gençliğinin daha iyi şartlarda yetişebilmesi için önemli yatırımlar yaptıklarını anımsatan Kalaycı, özetle şöyle konuştu:

 

“Gençlere inancımız tam”

 

“Bartın’da da Ömertepesi Spor Kompleksi, futbol sahaları, ilçe, belde ve köylerimize yaptığımız spor yatırımları ile gençlerimizin güzel vakit geçirebilecekleri, sağlıklı bir şekilde yaşayabilecekleri alanları kazandırdık. Bunun yanında gençlerimizin eğitimine de büyük önem veriyoruz. Amacımız geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin hem sağlıklı hem de iyi eğitimli olmalarıdır. Bunun için gerekse ilk ve orta öğretimdeki derslik sayılarını artırarak, gerekse de üniversite sayısını artırarak iyi bir eğitim almalarının önünü açtık. Gençlerimiz, ülkemizin gelecekteki yöneticileri. Onlar bizden aldıkları bayrağı daha iyi noktalara götüreceklerdir. AK Parti iktidarı olarak gençlerimize olan inancımız tamdır. Onlar gelecekte görev aldıklarında ülkemizi daha müreffeh yarınlara taşıyacaklardır. Bizlerde onların daha iyi bir gelecekte yaşam sürmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. AK Parti gençlerin yanındadır ve olmaya da devam edecektir. Bu yatırımlarımızın ilimize kazandırılmasında büyük emekleri olan Sayın Valimiz Sinan Güner’e, Sayın Milletvekilimiz Av. Yılmaz Tunç’a ve kurum amirlerimize çok teşekkür ederiz.”  

 

Haydi gençler spor yapmaya!

 

Konuşmasında sporun önemine de değinen AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartınlı gençlerin spor yaparken en iyi şartlara sahip olması için başlattıkları projelerin yoğun bir çalışma temposu içinde devam ettiğini belirten Kalaycı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bunlardan bir tanesi de ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi. Ömer Tepesi’nde bulunan kapalı yüzme havuzunda ücretsiz şekilde devam ediyor. Gençlerimiz ücretsiz bir şekilde bu projelerden yararlanabilir. Bartın’da binlerce gencimiz de bu hizmetlerden faydalandı. Bütün gençlerimizi yapılan projelerden ve eğitimlerden faydalanmaya davet ediyoruz.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı Murat Yıldırım
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›