Sağlık Sen yöneticilerinden Tunç’a ziyaret

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş beraberinde Sağlık-Sen Bartın Şube Başkanı Naci Durmuş AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.
Bu haber 2021-03-04 15:20:59 eklenmiş ve 1252 kez görüntülenmiştir.

Sendika çalışmaları ve Sağlık alanında gerek ülke genelinde gerekse Bartın’daki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Milletvekili Tunç, Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş beraberindeki Bartın Şube Başkanı Durmuş’a gerek sendikal çalışmalar gerekse sağlık çalışanlarının sorunlarını takipte gösterdikleri başarı nedeniyle teşekkürlerini iletti.

Koronavirüs salgını ile mücadelede kahramanca çalışan sağlık mensuplarına minnet duyduklarını ifade eden Tunç, Bartın’da da sağlık çalışanlarının gösterdiği gayret nedeniyle önemli bir başarının sağlandığını her birine ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi. Milletvekili Tunç’un, ziyaretleri için teşekkür ettiği Sağlık-Sen Genel Başkanı ve beraberinde Bartın Şube Başkanı Durmuş da Tunç’a sağlık çalışanları ile ilgili iletilen her sorunun çözümünde yanlarında görmekten duydukları memnuniyeti ilettiler. 

ETİKETLER : BARTIN YILMAZ TUNÇ SAĞLIK-SEN AK PARTİ
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›