MHP Ulus ve Kumluca teşkilatlarından Akın’a ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ulus ve Kumluca yöneticilerini makamında ağırladı.
Bu haber 2021-03-03 13:42:31 eklenmiş ve 1282 kez görüntülenmiştir.

MHP Ulus İlçe Başkanı Gülsüm Toklucu Çetin, MHP Kumluca Belde Başkanı Sinan Yaman ile beraberlerindeki bazı MHP ilçe ve belde Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Akın, Ulus ve Kumluca’da gerçekleştirilen parti çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Belediye çalışmalarının da değerlendirildiği görüşmede Akın, nazik ziyaretleri için parti teşkilatına teşekkür ederek, başarı ve kolaylık diledi.

Misafirperverliği ve destekleri için Başkan Akın’a teşekkür eden ilçe ve belde teşkilatı üyeleri, sohbetin sonunda Akın’a hediye takdim etti. 

Ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulunan Akın, “Teşkilatımızla sürekli istişare halindeyiz. Parti teşkilatımız kent merkezinde olduğu gibi ilçe, belde ve köylerimizde de çalışmalarını sürdürüyorlar. Alanda aktif bir şekilde görev alıyorlar. Sık sık görüşmeler yaparak partimizin çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Son olarak da Ulus ilçemizin ve Kumluca beldemizin değerli başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşme gerçekleştirdik. Misafirlerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Parti çalışmalarımızda görev alan tüm dostlarımıza kolaylık ve başarı diliyorum” dedi.

ETİKETLER : BARTIN MHP ULUS KUMLUCA BARIN BELEDİYESİ CEMAL AKIN
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›