İki önemli proje değerlendirildi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, ARGE Başkanı Aykut Oktay Ulu, ARGE Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, daire müdürleri ve teknik personelle birlikte, yapım çalışmaları devam eden Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Müzesi ile Orduyeri Mahallesi’nde yapılacak olan KöyPark projesi hakkında toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonrası projelerle ilgili bilgi veren Başkan Akın, şunları söyledi:
Bu haber 2021-03-03 13:35:52 eklenmiş ve 1377 kez görüntülenmiştir.

Heykeller, pano ve görseller tamamlanmak üzere

 

“Yeni dönem projelerimiz arasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Müzesi ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve şehitlerimizi unutmamak, onların hatıralarını yaşatmak adına b u projeyi çok önemsiyoruz. Turgut Işık Caddesi’nde bulunan Belediyeye ait 4 katlı binamızda tadilat ve iç dizayn ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Heykeller, pano ve görsellerle ilgili çalışmalarımızı da tamamlamak üzereyiz. Bu proje turizm açısından da önemli bir kazanç olacak. Şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

 

KöyPark çalışmaları kısa sürede başlayacak

 

Orduyeri Mahallesi’nde bulunan belediyemize ait 60 bin metrekare alan üzerine yapmayı planladığımız, yeni dönem projelerimiz arasında yer alan KöyPark projemiz ile ilgili de değerlendirmelerde bulunduk. Bu projemizle de ilimize önemli bir alanı kazandırmış olacağız. Her yaştan vatandaşımızın ilgisine cevap verecek bir projeyi hayta geçireceğiz. Köy kahvesi, yerel ürün pazarı, içerisinde nehri, nehirde bir şelalesi ve değirmenli göleti, fırını, küçük bir arkeoloji müzesi, yürüyüş yolları, meydanları, oyun alanları, izci kampı, macera parkları, hobi bahçeleri, kümes hayvanları, piknik alanları, kamp alanları, oyuncak müzesi ve çok sayıda donatı ile tasarlanan KöyPark projemiz, içinde ailece bir gün hoşça vakit geçirilebilecek konseptte hazırlandı. İnşallah çalışmalara kısa süre içinde başlayacağız. 

ETİKETLER : BARTIN BARTIN BELEDİYESİ CEMAL AKIN PROJELER ARGE
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›