Esnaf istedi, belediye yapıyor

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, semt pazarı esnafının taleplerine kulak vererek, Hendekyanı Semt Pazarında yağmur suları için set çalışması başlatılması talimatını verdi.
Bu haber 2021-02-20 17:45:45 eklenmiş ve 887 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından Hendekyanı Semt Pazarında yağmurlu havalarda oluşabilecek taşkın ve sızıntıların önüne geçmek amacıyla set çalışması gerçekleştirildi. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, semt pazarı ziyaretinde kendisine iletilen talebe karşılıksız kalmadı. Başkan Akın’ın talimatı üzerine ekipler Hendekyanı Semt Pazarında yağmur suları için set çalışması gerçekleştirdi. 

 

 

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Akın, “Vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla sürekli istişare halindeyiz. Belediye çalışmalarımızla ilgili öneri ve taleplerini dinliyoruz. Çalışmalarımızı bu öneri ve taleplere göre yönlendiriyoruz. Bu kapsamda da geçtiğimiz günlerde Hendekyanı Semt Pazarında esnafımızla bir araya gelmiştik. Bu ziyaretimizde esnaflarımızın taleplerini dinledik. Pazar yeriyle ilgili ilettikleri talep üzerine yağmur suları için set çalışması yaptık.  Esnaflarımızın talebini yerine getirmiş olduk” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›