Kapalı köy yolu yok

Bartın’da yoğun kar nedeniyle kapanan köy yollarının ulaşıma açılması noktasında Bartın İl Özel İdare ekiplerinin büyük bir özveriyle gece-gündüz demeden mesai yaptığını dile getiren AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, çalışmalar neticesinde tüm köy yollarının ulaşıma açıldığını bildirdi.
Bu haber 2021-02-18 16:39:52 eklenmiş ve 1235 kez görüntülenmiştir.

 

Kalaycı, “Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması noktasında yürütülen çalışmalar büyük bir başarı ile sonuçlandırıldı. Şu anda tüm köy yollarımız ulaşıma açık ve aralıklarla devam eden kar yağışına karşında İl Özel İdare ekiplerimizin sahada görevleri başındalar. Kar yağışının felakete değil berekete dönüşmesine vesile olan tüm İl Özel İdaresi yöneticilerini ve çalışanlarını kutluyorum” dedi.

 

 

“İhtiyacı olan herkesin yardımına koştuk”

 

AK Parti hükümetinin de her koşul ve şartta vatandaşının yanında olmayı sürdürdüğüne dikkat çeken AK Parti Bartın İl Başkanı Kalaycı, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

 

“Şükürler olsun ki bugün 1,5 metre kara rağmen paletli ambulanslarla ya da helikopter ambulanslarla hastalara ulaşabilen bir devletimiz var. Dünya liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye çok büyük yollar kat etti. AK Parti iktidarı ile halkımız her alanda ve her noktada hizmetle tanıştı. Pandemi döneminde Avrupa ülkeleri yaşlılarını ve hastalarını kaderlerine terk ederken Türkiye ise her bir ferdinin ve her bir vatandaşının yanında olup yardımına koştu. İçinde bulunduğumuz 2021 yılının Ocak ve Şubat aylarında belki de son yılların en ciddi kar yağışına şahit olduk. Ama bir dakika olsun durmadık. Nerede yardıma ihtiyacı olan bir vatandaşımız varsa koştuk. Sağlık başta olmak üzere tüm alanlarda halkımıza devletimizin gücünü ve varlığını hissettirdik.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı Bartın İl Özel İdare kar
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›