İl Başkanlığı’na resmi açılış töreni yapıldı

AK Parti Bartın İl Başkanlığı’nın yeni hizmet binası için resmi açılış töreni gerçekleştirildi. Törene İl Kongresi için Bartın’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir de katıldı. Kandemir “Burada ilimizin bölgemizin meselelerini konuşup değerlendirip, çareler üreteceğiz. Burası bizim milletimizin evi” dedi.
Bu haber 2021-01-19 18:49:08 eklenmiş ve 718 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’nın, il teşkilatına kazandırdığı yeni ve modern il başkanlığı binası açılışına Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’in yanı sıra TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Turhan Kalaycı, Merkez İlçe, ilçe ve belde başkanları, AK Partili Belediye Başkanları, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve AK Partili İl Genel Meclisi Üyeleriyle çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

 

 

“Milletimiz için çareler üreteceğiz”

 

Yoğun kar yağışı altında gerçekleştirilen açılışta kısa bir konuşma yapan Kandemir, parti olarak Bartın’da çok güzel bir hava yakaladıklarını belirtirken şunları söyledi:
“Güzel işler yapanlar güzel mekanlarda çalışmayı vaat ederler. Bartın’da da bir arayışımız vardı. Milletvekilimiz, il başkanımız, teşkilatımız, gönüllü mensuplarımız el ele verdiler ve ortaya çok güzel bir il binası çıktı. Emeği geçen destek olan bütün teşkilat mensuplarımıza, AK Parti’ye gönül vermiş bütün büyüklerimize, hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. Ama mesele bu binaları inşa etmek değil, bu binaların içerisinde yapacağımız faaliyetler. Biz gönlünü merkeze koyan siyasetçileriz. İnşallah burada çok önemli kararlara imza atacağız. İlimizin, bölgemizin meselelerini konuşup değerlendirip, bunlara çareler üreteceğiz.

 

 

Bartın’da partili olsun olmasın herkesi AK Parti Bartın İl Başkanlığına davet ediyorum. Buna vesile olacak bu mekanları bereketlendiren, oralara koşan gelen bizim başımızın tacı vatandaşlarımız ve hemşerilerimiz. Bunun için diliyor ve istiyoruz ki buralara hemşerilerimiz kendi evi gibi koşarak gelsin. Buralar bizim milletimizin evi böyle görüyoruz. Bu evi güzelleştirmek boynumuzun borcuydu. Bunu da başarmış olduk. Rabbim hayırlı uğurlu etsin. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.”

 

Cumhurbaşkanı Bartın’a gelmek istiyor

 

Kandemir, AK Parti Genel Başkanı da olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bartınlılara selamını iletirken de, Erdoğan’ın, “Bartın’a gelmeyi çok arzu ediyorum. İnşallah gelir arkadaşlarımızla, hemşerilerimizle buluşuruz” dediğini aktardı.

Kandemir’in konuşması sonrasında İl Başkanı Turhan Kalaycı yeni parti binasının hayırlı uğurlu olmasını diledi. İl Başkanlığı binası dualar eşliğinde resmi olarak hizmete girdi

ETİKETLER : Bartın AK Parti Erkan Kandemir Yılmaz Tunç Turhan Kalaycı
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›