DİLEĞİMİZ; SAĞLIK, REFAH, HUZUR VE BARIŞ GETİRMESİ…

Başta Koronavirüs (Covid-19) pandemisi olmak üzere tüm insanlık üzerinde olumsuz etkiler bırakan bir yılı geride bırakırken, yeni yılın başta ilimiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünya için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. İnşallah 2021 yılı, sağlık, refah, huzur ve barış dolu bir yıl olur.
Bu haber 2020-12-31 02:30:07 eklenmiş ve 2967 kez görüntülenmiştir.

 

İyisiyle, kötüsüyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Evet, 2020 yılı yeni tip koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle yaşanan can kayıpları, ekonomik, psikolojik ve sosyolojik yıkımları nedeniyle hiç de güzel bir yıl olmadı ancak son günlerde gelen aşı haberleri ve alınan tedbirlerin yarattığı vaka sayılarındaki gerileme ile herkesin içinde yeni yıla ilişkin büyük bir umut oluşmuş durumda.

Virüsle mücadele kapsamında alınan önlemler nedeniyle 2021 yılını 4 gece 3 gündüz sürecek bir sokağa çıkma yasağı ile karşılayacak olsak da, ülke genelinde olduğu gibi Bartın’da da herkes, artık normalleşmek, sokaklarda maskesiz özgürce dolaşabilmek, ekonomideki olumsuzların ortadan kalkarak refah düzeyinin artmasını, aile bireyleri, eş ve dostlarının yanı sıra arkadaşlarıyla doyasıya birlikte geçirilecek güzel günlerin hayalini kuruyor.

2021’den beklentiler bu yüzden çok fazla. İnşallah öncelikli olarak Covid-19 belasından kurtuluruz ve ardından da ekonomi üzerindeki olumsuz etkilerinden. Çünkü buna hepimizin çok büyük ihtiyacı var.

Bu yüzden de Bartın Halk Gazetesi olarak başta Bartınlılar ve Türk halkı olmak üzere tüm insanlık için 2021 yılının sağlık, refah, huzur ve barış dolu bir yıl olmasını diliyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun.

ETİKETLER : Bartın 2021 yılbaşı 2020 covid-19
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›