Şennur Demir Milli Takım Kampında

Dünya ve Avrupa şampiyonalarında ülkemize bir çok altın ve gümüş madalya kazandıran milli boksör Şennur Demir, Olimpik Kadın Boks Milli takımı ile Kazakistan’da kampa girdi.
Bu haber 2020-12-21 13:35:08 eklenmiş ve 3947 kez görüntülenmiştir.

 

Türkiye Olimpik Kadın Boks Milli takımı  Kazakistan’da hazırlanacak. Son yıllarda Kadın Boks Milli takımı katıldıkları dünya, Avrupa ve balkan şampiyonalarında  başarılı oldu. Katıldıkları uluslararası turnuvalarda derece elde eden Kadın Boks Milli takımı yeni bir başarıya odaklandı. Milli Boksörümüz Bartınlı Şennur Demir, Olimpik Kadın Boks Milli Takımı ile Kazakistan'a kampa gitti.

Kadın Boks Milli Takımı 24 Aralık 2020 tarihine kadar Kazakistan’ın başkenti Nursultan’da, Kazakistan Kadın Boks Milli Takımı ile ikili kamp yapacak.

EN SON EKİM AYIN’DA BALKAN TURNUVASINDA 3 MADALYA ALDI

Olimpik Kadın Boks Milli Takımı, 2020 yılı Ekim ayında  Uluslararası Balkan Turnuvası'nda 3 madalya almıştı.

 En son Kadın Boks Milli takımı 2020 yılı Ekim ayında  Bulgaristan'ın başkenti Sofya'daki turnuvada milli boksörlerin, birer altın, gümüş ve bronz madalya elde etti. Fenerbahçe kulübü sporcusu olan Bartınlı milli boksör Şennur Demir, Bulgaristan’nın başkenti Sofya’daki turnuvada finalde karşılaştığı Brezilyalı rakibi Flavia Figureido'yu mağlup ederek altın madalya kazandı.  Aynı turnuvada diğer milli sporcularımız Busenaz Çakıroğlu'nun 51 kiloda gümüş, Aycan Güldağı'nın ise 57 kiloda bronz madalya elde etti. Kadın Boks Milli Takımı yeni başarılar elde etmek için yaz döneminde kısa aralıklara kamp yapmıştı. Geçtiğimiz aylarda Trabzon’da kamp yapan Olimpik Kadın Boks Milli takımı  geçen hafta Kazakistan’da kampa girdi. Bartınlı milli boksör Şennur Demir Olimpik Kadın Boks Milli takımda yer alıyor.

 

ETİKETLER : şennurdemir milli sporcu boks bartın
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›