Bankoğlu, Kılıçdaroğlu’na Safranbolu’da eşlik etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Safranbolu’daydı. Kılıçdaroğlu’na eşlik eden milletvekilleri arasında olan CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, “Bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getirene dek çalışacağız” dedi.
Bu haber 2020-11-22 21:44:04 eklenmiş ve 1257 kez görüntülenmiştir.

 

TOLGA AKINER

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, beraberindeki CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağababa ve Ahmet Akın’ın yanı sıra CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ile Safranbolu’ya gitti. Burada kendisini CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ile partililer karşıladı. Safranbolu’da ilk olarak bir otelde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle basına kapalı gerçekleştirilen kahvaltıda biraraya gelen CHP Lideri, yaklaşık olarak 2 saat süren program sonrasında beraberindekilerle Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde basına kapalı gerçekleşen programda partililerle biraraya gelerek gündemi değerlendirdi.

 

 

Safran hasadı etkinliğine katıldı

 

Safranbolu Belediye Başkanı’nı da makamında ziyaret edip çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Elif Köse’den bilgiler alan Kemal Kılıçdaroğlu, Safranbolu’dan ayrılmadan önce kısa bir esnaf ziyareti sonrasında Safran hasadı etkinliğine de katıldı.

 

 

“Demokrasiyi getirene dek çalışacağız”

 

Bartın Milletvekili Bankoğlu, ziyarete ilişkin yaptığı kısa değerlendirmede, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Karabük ve Safranbolu’da gerçekleştirdiği ziyaretlere Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz ve Safranbolu Belediye Başkanımız ile hep birlikte eşlik ettik. Genel Başkanımızın her zaman dile getirdiği gibi, bu ülkeye gerçek anlamda demokrasiyi getirene dek çalışacağız” dedi.

ETİKETLER : Bartın Karabük Safranbolu CHP Kemal Kılıçdaroğlu Aysu Bankoğlu
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›