Akın, köy ziyaretlerini Kayadibi ile sürdürdü

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kayadibi Kavlak Köyü’nü ziyaret etti. Vatandaşlarla samimi ve sıcak sohbet ortamlarında gerçekleşen ziyaret karşılıklı bilgi ve görüş alışverişleri şeklinde sürdü.
Bu haber 2020-11-15 22:53:29 eklenmiş ve 4231 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, İl Disiplin Kurulu Başkanı Aynur Yıldırım ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Arif Dalkıran ile birlikte Kayadibi Kavlak Köyü’nü ziyaret etti. Vatandaşlarla samimi ve sıcak sohbet ortamlarında gerçekleşen ziyaret karşılıklı bilgi ve görüş alışverişleri şeklinde sürdü. Bartın Belediyesi çalışmalarının konuşulduğu ziyarette Başkan Akın, köy sakinlerinin de önerilerini dinledi.

 

 

Akın, ziyaretlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede, fırsat buldukça vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet ettiklerini, fikir alışverişlerinde bulunduklarını söyledi. Ziyaretler sayesinde vatandaşlarla istişare yapma imkânı bulduğunu belirten Akın, şunları ifade etti:

 

 

“Danışan akıl hata yapmaz”

 

“Mümkün mertebe değerli dostlarımızla bir araya gelerek, sohbet etme imkanı buluyoruz. ‘Danışan akıl hata yapmaz’ düsturuyla yola çıkarak, fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Mahallelerimizde, sitelerde ve köylerimizde vatandaşlarımız ile görüşerek, talep ve önerilerini alıp değerlendiriyoruz.  Bu kapsamda da bugün Kayadibi Kavlak Köyü’ndeyiz. Köy Muhtarımız Sayın Rahmi Bayrak, Gençali Köyü Muhtarı Sayın İbrahim Kaynar, Kayadibi Çavuş Köyü Muhtarı Sayın Fuat Kapsız ve köy sakinleri ile Cuma Namazı sonrası sohbet ettik. Bizleri ağırlayan değerli muhtarlarımıza ve köy sakinlerimize teşekkür ediyorum.”

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Covid-19
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›