Kurtkaya: “Millet ve Bartın meselesinde mesafemiz azaldı”

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Cumhuriyet halk Partisi, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Yeniden Refah Partisi Bartın İl teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu. “Mesele Millet meselesi, mesele Bartın meselesi olunca bakış mesafemiz de azaldı. Bartın için güzel günler Gelecek ile gelecek” dedi.
Bu haber 2020-10-27 09:33:53 eklenmiş ve 589 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Kurtkaya ve partisinin İl Teşkilatının önde gelen isimleri ile birlikte CHP Bartın İGl Başkanı Selim Karakaş, İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Yeniden Refah İl Başkanı Ziver Gebiç, Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay ve DEVA Partisi İl Başkanı Ali Yıldırım’ı ayrı ayrı il başkanlığı binalarında ziyaret ederek Bartın ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde ve fikir alış verişlerinde bulundu. Ziyaretlerini değerlendiren Kurtkaya, öncelikle tüm il başkanlarına misafirperverlikleri için teşekkür etti. Kurtkaya şunları söyledi:

 

“İyiyi alkışlayıp, yanlış yapanı uyaracağız”

 

“Bartın hepimizin. Bu kente hep birlikte el ele vererek sahip çıkacağız. Bartın'ın gelişmesi için yapılan iyi çalışmaları, hizmetleri alkışlayacağız. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun yanlış yapılanı, doğru olmayanı da uyaracağız ki doğru yapılın. Siyasetin gereği de budur. Bundan önce böyle bir şey yapılmamış olabilir. Artık böyle olmayacak. Geldiğimiz ortamda yanlış karşısında sessiz kalındıkça seçimlerde bile vaat edilenler yerine getirilmiyor.

 

“Hepsi Bartın sevdalısı”

 

Biz de bu bağlamda Bartın'ımız da yarım kalan yatırımlar, yapılması gereken projelerde bize düşen ne varsa, destek vermek bağlamında kıymetli İl Başkanlarımızla istişarelerde bulunduk. Sağolsunlar hepsi birer Bartın sevdalısı. Mesele Millet meselesi, mesele Bartın meselesi olunca bakış mesafemiz de azaldı. Teşekkür ediyorum hepsine. İnşallah Bartın için güzel günler Gelecek ile gelecek.”

ETİKETLER : Bartın Gelecek Partisi CHP İYİ Parti Saadet Partisi DEVA Partisi Yeniden Refah Partisi Yasemin Dora Kurtkaya
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›