Başkent EDAŞ Bartın’ı bakım ve yatırımlarıyla aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başkent EDAŞ, Bartın’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2020 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü.
Bu haber 2020-10-27 09:27:49 eklenmiş ve 290 kez görüntülenmiştir.

 

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Bartın’da yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

 

Daha aydınlık bir Bartın için

 

Başkent EDAŞ’tan yapılan açıklamada, Bartın’da hizmet verdiği bin 429 trafo ve 4 bin 188 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi. Daha aydınlık bir Bartın için Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta bin 490 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 7 pano ile 15 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 4 km’lik hattın bakımı tamamlandı.

 

 

810 yeni aydınlatma armatürü takıldı

 

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Bartın’da hizmet verdiği 139 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 34 km’lik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, 810 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca yeni 21 pano ve 13 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

 

İlk üç çeyrek hedefi tuttu

 

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2020 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

ETİKETLER : Bartın Başkent Elektrik Başkent EDAŞ
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›