Sanayi alanlarımızın altyapısına BAKKA desteği

2020 yılı Sanayi ve Çevre Altyapısı Mali Destek Programı kapsamında Bartın İl Özel İdaresi’nin başvuru sahibi olduğu “Ulaşım Kolaylaşıyor Sanayi Can Buluyor” adlı proje için Bartın Valisi Sinan Güner ve BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz arasında destek sözleşmesi imzalandı.
Bu haber 2020-10-27 09:13:17 eklenmiş ve 431 kez görüntülenmiştir.

 

Proje kapsamında kurulacak olan asfalt plenti tesisi ile Bartın Küçük Sanayi Sitesi, Atılım Sanayi Sitesi, Bartın Organize Sanayi Sitesi ve genişleme alanı alt yapılarının uygun hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca proje süresince 15 bin ton atığın geri dönüştürülmesi planlanmaktadır.

Valilik’ten sözleşmeye ilişkin olarak yapılan açıklamada, toplam 4 milyon 423 bin 199,99 TL bütçeli proje için BAKKA tarafından 1 milyon 543 bin 696,79 TL hibe desteği vereceği bildirilerek, “Projenin ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını dileriz” denildi.

ETİKETLER : Bartın Sanayi ve Çevre Altyapısı Mali Destek Programı Bartın İl Özel İdaresi Ulaşım Kolaylaşıyor Sanayi Can Buluyor Sinan Güner BAKKA Muhammed Ali Oflaz Bartın OSB
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›