Topçu Konağı Caddesi’nde işlem tamam

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Topçu Konağı Caddesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışmaları tamamlandı.
Bu haber 2020-10-20 10:21:54 eklenmiş ve 525 kez görüntülenmiştir.

 

Kavaklı Caddesi ile Hendekyanı Caddesi’ni birbirine bağlayan Topçu Konağı Caddesi’nde Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışmaları tamamlanarak, cadde ulaşıma açıldı.

 

 

Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimiz Topçu Konağı Caddesi’nde hummalı bir çalışma gerçekleştirdiler. Doğalgaz, kanalizasyon gibi altyapı çalışmaları sebebiyle deforme olan caddede ilk olarak söküm çalışması gerçekleştirildi. Söküm çalışmalarının akabinde 300’lük borularla yağmur suyu hattı oluşturulurken abone bağlantıları da yeniden düzenlendi. Çöp konteynerlerinin de yeraltına alındığı caddemizde çalışmalar finişer ile asfalt serimi, su ve kanalizasyon altyapıları ile birlikte eş zamanlı olarak yürütüldü. Kaldırım bakım-onarım çalışmalarının ardından da asfalt çalışmasına başlanarak, 600 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde olan yolumuzu sıcak asfalt ile düzenledik. Çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayarak yolu ulaşıma açtık. Hayırlı uğurlu olmasını diliyor, görev alan personelimize de teşekkür ediyorum” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın Topçu Konağı Caddesi
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›