Irmak kenarlarında hummalı çalışma vardı

Bartın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Orduyeri Mahallesi’nde ırmak kenarında ağaç budama ve yabani ot temizliği çalışması gerçekleştirdi.
Bu haber 2020-10-19 10:35:16 eklenmiş ve 477 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Orduyeri Mahallesi’nde ırmak kenarında ağaç budama ve yabani ot temizliği çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmaları Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Yardımcısı Necmi Balık’ta yerinde inceledi.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Başkan Cemal Akın, “Her mahallemize program çerçevesinde görevlendirdiğimiz ekiplerimiz, her gün süpürme çalışmaları yaparak, tüm kova ve konteynerleri boşaltıp çöp ve kül kaldırma çalışmaları yapmaktalar. Düzenli olarak gerçekleşen bu temizlik çalışmalarımızın yanında ırmak kenarları ve ağaçlık alanlarımıza da çöplerin atıldığını çevremizin kirletildiğini görmekteyiz. Bu sebeple ekiplerimizi düzenli olarak ırmak kenarlarını ve ağaçlık alanları da temizlemek üzere görevlendiriyoruz.  Son olarak ekiplerimiz Orduyeri Mahallesi’nde ırmak kenarında ağaç budama ve yabani ot temizliği çalışması gerçekleştirdiler. Ayrıca ekiplerimiz aynı bölgede uzayan yabani otları temizleyerek ağaçlarda budama işlemi gerçekleştirdiler. Bu çalışmamızla ırmak kenarında ki kötü görüntüyü ortadan kaldırdık. Ekiplerimize teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız ihtiyaç duyulan başka noktalarda devam edecektir.” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›