Akın, MHP’nin istişare toplantısına katıldı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
Bu haber 2020-10-16 09:37:14 eklenmiş ve 231 kez görüntülenmiştir.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir Başkan Cemal Akın’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Akın, “Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katılarak, teşkilat üyelerimizle sohbet ettim. Tabii devam eden kongre süreçleriyle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Merkez, Kurucaşile, Amasra ve Ulus ilçe kongrelerini tamamladık.

 

 

18 Ekim Pazar günü saat 13.00’da gerçekleştirilecek olan MHP Bartın Olağan İl Kongresiyle de kongre süreci sona erecek. Birlik ve beraberlik içerisinde kongrelerimizi gerçekleştiriyoruz. Kongrelerimizde görev alan arkadaşlarımız ‘önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ düsturuyla Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısı için çaba göstereceklerdir. Görev alan dostlarımıza başarı ve kolaylıklar diliyorum. Gerçekleştirdiğimiz ilçe kongrelerimizin ve gerçekleştireceğimiz il kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın MHP Cemal Akın Ercüment Özçelik Murat Demir
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›