BAKKA toplantısı Amasra’da yapıldı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2020 Yılı Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, ilimizin turizm cenneti olan ilçesi Amasra’da yapıldı.
Bu haber 2020-10-16 09:19:18 eklenmiş ve 163 kez görüntülenmiştir.

 

BAKKA toplantısı için ilimize gelen Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Vali Sinan Güner’i makamında ziyaret etti. Vali Sinan Güner tarafından Valilik girişinde karşılanan Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, ziyaretin anısına Valilik Şeref Defterini imzaladı.

 

 

Vali Tutulmaz ile bir süre sohbet eden Vali Güner, başta koronavirüsle mücadele olmak üzere komşu iki ili ilgilendiren konular hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ardından Vali Güner ile Vali Tutulmaz İlimizde yapılacak olan BAKKA Yönetim Kurulu Ekim Ayı Toplantısını yapmak üzere Amasra İlçemize geçtiler.

 

 

Amasra’daki Northdoor Otel’de gerçekleştirilen toplantı öncesinde BAKKA Yönetim Kurulu Üyelesi Bartın Valisi Sinan Güner, BAKKA Yönetim Kurulu Başkanı Karabük Valisi Fuat Gürel ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz kısa kısa süreliğine biraraya gelerek sohbet ettiler.

 

 

Ardından gerçekleştirilen toplantıya; Güner, Tutulmaz ve Güner’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz ile ajans uzmanları katıldı.

Toplantıda Yönetim Kurulu üyelerine, Mali Destek Programları ile ilgili genel bilgilendirme yapılarak program ilerleme raporları ve Ajans faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.

 

Akın: “Önemli konuları ele aldık”

 

Toplantının ardından kısa bir değerlendirme yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Yönetim Kurulu Üyesi olduğum Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın Amasra’da düzenlenen 2020 Yılı Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldım. Toplantıda bölgenin kalkınmasına yönelik yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. . Bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için önemli kararlar aldık. Bölgemiz ve kentimiz için titizlikle çalışmaya devam ediyoruz. Bölgemizi ve memleketimizi ilgilendiren önemli konuları ele aldığımız bu toplantının da halkımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Amasra Zonguldak Karabük BAKKA Sinan Güner Cemal Akın Halil Balık Kenan Dursun
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›