Oyun alanının zemini kauçuk ile kaplanıyor

Kemerköprü Mahallesi 883.Sokak’ta yeni bir park alanı oluşturmak üzere çalışma yürüten Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri parkın içerinde bulunacak olan çocuk oyun alanının zeminini kauçuk malzemelerle düzenliyor.
Bu haber 2020-10-16 09:12:46 eklenmiş ve 188 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Kemerköprü Mahallesi 883.Sokak’ta yapım çalışmalarını sürdürdüğü park alanında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Zemin çalışmaları tamamlanarak kayrak taşlarla yürüyüş yolları düzenlenen park alanında ekipler çocuk oyun guruplarını yerleştirmek üzere çalışma yürütüyorlar.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Kemerköprü Mahallesi 883.Sokak’ta çocuklarımızın güven içinde oyun oynayacağı yetişkin vatandaşlarımızın da güzel vakit geçirebileceği alan daha oluşturuyoruz. Bir süre önce yapım çalışmalarını başlattığımız park alanında ekiplerimiz çocuk oyun gruplarının bulunacağı alanın zeminini kauçuk malzemelerle kaplıyor. Darbe etkisini emici özelliğiyle düşmelerden kaynaklanan yaralanmaları diğer yüzeylere göre en aza indiren ve kaymayı önleyen, aşınmaya karşı dirençli ve uzun ömürlü bu kauçuk zemin sayesinde çocuklarımız daha güvenli şekilde oynarken anne ve babalar da huzur içerisinde vakit geçirebilecek” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın kauçuk oyun alanı
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›