Altyapı Koordinasyon Toplantısı yapıldı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Özel İdare Kavşağı ile Türbe Yolu arasında gerçekleştirilecek olan duble yol çalışması nedeniyle ana su hattında yapılacak olan deplase işlemi hakkında “Altyapı Koordinasyon Toplantısı” gerçekleştirdi.
Bu haber 2020-10-14 10:00:18 eklenmiş ve 267 kez görüntülenmiştir.

 

Başkan Cemal Akın’ın makamında gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Kömeç ve Hasan Arınan, Türk Telekom İl Müdürü Serkan Kurt ve yetkilileri, Akmercan Doğalgaz Bölge Müdürü Murat Tutal, Enerji-Sa Başkent Yapım Yöneticisi Selahattin Özcan, Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon Müdürleri, Karayolları yetkilileri ve yol yapım müteahhit firma yetkilileri katıldı.  Toplantıda Özel İdare Kavşağı ile Türbe Yolu arasında gerçekleştirilecek olan duble yol çalışması nedeniyle ana su hattında yapılacak olan deplase işlemi hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

 

 

Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Özel İdare Kavşağı ile Türbe yolu arasında gerçekleştirilecek olan duble yol çalışması nedeniyle Karayolları tarafından Bartın Belediyesinin ana su hattı deplase ediliyor. Belediyemiz kontrolünde yapılacak olan deplasman işlemi sonrası 1300 metrelik şebeke suyu hattımızı 225 PE, 280 PE ve 355 PE olmak üzere üç ayrı boruyla yenileyeceğiz. Çalışmaların daha sağlıklı ilerlemesi için ilgili kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Bölgede çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlamak istiyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın altyapı toplantısı Türk Telekom Akmercan Başkent Enerji Sa
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›