Topçu Konağı Caddesi yenilenecek

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Topçu Konağı Caddesi’nde yol söküm çalışmasına başladı. Kavaklı Caddesi ile Hendekyanı Caddesi’ni birbirine bağlayan Topçu Konağı Caddesi’nde başlatılan söküm ile kaldırım bakım-onarım çalışmalarının ardından asfalt çalışmasına başlanacak.
Bu haber 2020-10-07 09:09:43 eklenmiş ve 195 kez görüntülenmiştir.

 

Belediye Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyerek, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder ve teknik personellerden bilgiler aldı. Başkan Akın, konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “Doğalgaz, kanalizasyon gibi altyapı çalışmaları sebebiyle deforme olan, Kavaklı Caddesi ile Hendekyanı Caddesi’ni birbirine bağlayan Topçu Konağı Caddesi’nde sıcak asfalt ile yol düzenleme öncesi söküm çalışması başlattık. Çalışmalarımız finişer ile asfalt serimi, su ve kanalizasyon altyapıları ile birlikte eş zamanlı olarak yürütülecek. Kaldırım bakım-onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra Topçu Konağı Caddesi’ni yenilemiş olacağız” dedi.

 

 

Başkan Akın, incelemeler esnasında, vatandaşlar ve cadde esnafı ile selamlaşarak, sohbet etti. Akın, Topçu Konağı Caddesi’nde başlatılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verdi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›