Ju Jitsu seminerine büyük ilgi

Merkezi Bartın’da bulunan Ju Jitsu Federasyonu 2020 yılını eğitim yılı olarak programına aldı. Corono Virüs Covit-19 nedeniyle yarışmaların ve özel karşılaşmalar ile müsabakaların yasaklanması nedeniyle eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Ju Jitsu federasyonu pandemi kuralları doğrultusunda eğitimlerini aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede 11-13 Eylül 2020 tarihlerinde Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen “Eğitim, Gelişim ve Diploma Denklik Seminerleri” büyük ilgi gördü.
Bu haber 2020-09-24 09:39:58 eklenmiş ve 388 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Federasyon 2020 Yılı içinde 3-5 Ocak’ta Kıbrıs, 17-19 Temmuz’da İstanbul’un Kasımpaşa İlçesi, 24-26 Temmuz’da Mersin, 14-16 Ağustos’ta Afyon’un Emirdağ İlçesi ve 11-13 Eylül’de Muğla’nın Fethiye İlçesi olmak üzere toplam 5 seminer gerçekleştirdi. Ayrıca 2020 yılı faaliyet programı doğrultusunda yeni seminerlerini sırası ile 25-27 Eylül’de İzmir ve 2-4 Ekim’de İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesinde gerçekleştirecek.

 

 

Federasyon Başkanı Hulisi Elmas, Eğitim Kurulundan Sorumlu As Başkan Şerafettin Baynaz ve Genel Koordinatör Seyit Mehmet Hallaç’ın bizzat katılarak yakından takip ettiği “Eğitim, Gelişim ve Diploma Denklik Seminerleri” Teknik ve Eğitim Kurulu Üyesi Alpaslan Gülbay ve asistanları nezaretinde gerçekleştiriliyor. Ayrıca Yeşil Bartın Spor Kulübü asistanları olarak görev yapan ve 2 defa Ju Jitsu Dünya Şampiyonluğu bir kere Dünya 2.’liği unvanı bulunan Murat Tur ile Dünya 3.’sü Vahit Demirci ve Dünya 2.’si Fethi Dondurmacı’da seminerlere Federasyonun eğitim görevlisi olarak davet ediliyorlar.

 

 

Federasyon Başkanı plaket verdi

 

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen Fethiye semineri 11-13 Eylül tarihleri arasında yapıldı. Seminer sonunda Ju Jitsu sporunun yayılması ve geliştirilmesine destek verenlere Federasyon Başkanı Hulisi Elmas tarafından günün anısına birer plaket takdiminde bulunuldu. 

 

 

Fethiye kaymakamını ziyaret

 

Ju Jitsu Federasyonu Muğla İl Temsilcisi İlker Özlüyurdakul ve seminer sorumlu Müdürü olarak görev yapan Hakan Çınaroğlu tarafından da Fethiye genelinde bu spor dalına ilgi, destek ve katkıda bulunan kişi, kurum ve kuruluşlara plaket verildi. Çınaroğlu, Fethiye İlçe Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ederek Federasyon Başkanı adına plaket verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Fırat, “Spor dalınızı yakından takip ediyor ve çok ilgi duyuyorum. Fırsat buldukça bende bu sporu yapmayı düşünüyorum, İlçemizde bu tür spor dallarının gelişmesi ve yaygınlaşması için her türlü desteği vereceğiz. Semineriniz hayırlı olsun” dedi. 

ETİKETLER : Bartın Fethiye Ju Jitsu Hulusi Elmas seminer
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›