Piknikçilerden Başkan’a teşekkür

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Çağlayan ve Karaçay Piknik Alanı’nda hafta sonunu değerlendiren vatandaşlarla sohbet etti.
Bu haber 2020-08-31 15:40:02 eklenmiş ve 357 kez görüntülenmiştir.

 

Sıcak havayı fırsat bilerek her iki piknik alanında piknik yapan vatandaşlarla sohbet eden Akın talepleri dinledi.  Açık havada piknik yaparak hafta sonunun tadını çıkarak vatandaşlar yapılan hizmetler için Başkan’a teşekkür ettiler.

 

 

Halkın Bartın Belediyesi tarafından hizmete sunulan piknik alanlarında istifade etmesinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Başkan Akın, “Göreve geldiğimizde şehrimizde ki sosyal alanların sayısının az olması ile ilgili sıkıntı vardı. Yalı Sevgi Parkı, Bartın Belediyesi 140. Yıl Parkı, Kaynarca Yaşam ve Spor Parkı, Gazhane Kültür Parkı, Ali Baysal Parkı, Karaçay Piknik Alanı ve Çağlayan Projelerimizle halkımıza yeni yaşam alanları oluşturduk. Özellikle pandemi döneminde bu tip yerlerin önemini çok daha iyi anladık. Hizmete sunduğumuz bu alanlarda vatandaşlarımız sosyal mesafe kurallarına uyarak açık havada güzel vakit geçirebiliyorlar. Yapmış olduğumuz projelerin halkımız tarafından beğeni toplanması, büyük ilgi görmesi ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Vatandaşlarımızın yapmış olduğumuz yaşam alanlarımızdan istifade etmesi bizleri çok mutlu ediyor. Allah nasip ederse yeni dönemde KöyPark projemizi şehrimize kazandırmak istiyoruz” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›