CHP’den İYİ Parti’ye ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan il kongresinde yeniden İl Başkanlığı’na seçilen İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret eden CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, ülkemizin geleceği için Millet İttifakı’nın çok önemli olduğunu vurguladı. Bankoğlu, ülkemizi Koronavirüs salgınından en az can kaybıyla çıkarmak ve etkisi her geçen gün daha da hissedilen hayat pahalılığına son vermek için asgari noktalarda buluşmaya ve ortak akla ihtiyaç olduğunu belirtirken, “Gayemiz ve politikamız, sorunlara işaret ederken her daim çözüm önerilerini de sunmak üzerine kurulu. Ülkemizde refah ve huzur ortamı sağlanana, Cumhuriyetimiz gerçek manada demokrasiyle taçlanana kadar biz doğruları söylemeye devam edeceğiz” dedi.
Bu haber 2020-08-26 16:18:10 eklenmiş ve 388 kez görüntülenmiştir.

 

Aynı zamanda CHP Parti Meclisi Üyesi de olan Milletvekili Bankoğlu, beraberindeki CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ve Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak ile birlikte İYİ Parti İl Başkanlığı'na bir ziyaret gerçekleştirdi. Kısa bir süre önce yapılan il kongresi sonucunda İYİ Parti Bartın İl Başkanlığı'na yeniden seçilen Mehmet Kasapoğlu ile Merkez İlçe Başkanlığına getirilen Atınç Günal'ı tebrik eden CHP heyeti, gerek yerel gerekse de ulusal gündem hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Milletvekili Bankoğlu, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“CHP Bartın İl Başkanımız ve Merkez İlçe Başkanımız ile, Millet İttifakımızın değerli üyesi İYİ Parti'nin, şehrimiz Bartın'da İl Başkanlığı'na yeniden seçilen Mehmet Kasapoğlu ile Merkez İlçe Başkanı olarak seçilip göreve başlayan Atınç Günal'ı tebrik ettik. Diğer bir yandan, ülkemizin ve yurttaşlarımızın zararına olan her şeyin karşısında olduğumuz gibi geleceğimizi, refahımızı ve bugünümüzü ilgilendiren her türlü çıkar hesabının karşısında durmaya devam edeceğimizi de bir kez daha, önemle vurguladık.”

 

Millet İttifakı’nın önemine dikkat çekti

 

Hem Bartın için, hem de ülkemizin geleceği ve vatandaşların refahı için Millet İttifakı'nın ne kadar önem arz ettiğinin altını çizen Milletvekili Bankoğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Partimizin ve Millet İttifakı'nın en önemli özelliklerinden biri, her bir ferdimizin, hemşehrimizin huzur içerisinde yaşayabileceği bir dünyayı inşa etme gayesiyle hareket ediyor olmasıdır. Ülkemizi, hem içerisinde bulunduğu ve son dönemde artış gösterme eğilimine giren Korona salgınından en az can kaybıyla çıkarmak, hem de gün geçtikçe tencerelerde daha çok etkisi hissedilen hayat pahalılığına son vermek için asgari noktalarda buluşmaya ve ortak akla ihtiyacımız var. Dolayısıyla, gayemiz ve politikamız, sorunlara işaret ederken her daim çözüm önerilerini de sunmak üzerine kurulu.

 

“Doğruları söylemeye devam edeceğiz”

 

Ülkemizde refah ve huzur ortamı sağlanana, Cumhuriyetimiz gerçek manada demokrasiyle taçlanana kadar biz doğruları söylemeye devam edeceğiz. Öncelikle, Bartınlı hemşehrilerim, ardından da 83 milyon yurttaşımız, ülkenin can alıcı ve gerçek sorunlarıyla ilgilenilmesini hak ediyor. Bizim için kıymetli olan makam ya da unvan değil; halkımızın aş ve iş sıkıntılarının doğru bir planlamayla çözüme kavuşturulmasıdır.”

ETİKETLER : Bartın CHP İYİ Parti Aysu Bankoğlu Mehmet Kasapoğlu Selim Karakaş Nazif Çomak Millet İttifakı
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›